DF-LPX120DU
Product Code: DF-LPX120DU
Brand: Cameron Sino
DF-LPX120DU
Product Code: DF-LPX120DU
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Max. input voltage 20 V
Color Black
Min. input voltage 12 V
Net weight 318 g
Output current intensity 0 A
Input current 20 A
Minimum output voltage 12 V
Input voltage 12 V - 20 V
Dimensions 158.8 x 68.8 x 37 mm
Currently not in stock (delivery 3-4 weeks)
Qty:
Add to Cart
Your payment methods
Max. input voltage 20 V
Color Black
Min. input voltage 12 V
Net weight 318 g
Output current intensity 0 A
Input current 20 A
Minimum output voltage 12 V
Input voltage 12 V - 20 V
4,8 from 500+ reviews on Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Description
Related products
CS-GBE211SL
CS-GBE211SL
Type Type: Li-ion
Voltage Voltage: 7.4 V
Capacity Capacity: 2200 mAh
Type Type Li-ion
Voltage Voltage: 7.4 V
Capacity Capacity: 2200 mAh
CS-GBE221SL
CS-GBE221SL
Voltage Voltage: 7.4 V
Voltage Voltage: 7.4 V
Is in stock!
CS-GBE211XL
CS-GBE211XL
Voltage Voltage: 7.4 V
Voltage Voltage: 7.4 V
Is in stock!
CS-GBE221XL
CS-GBE221XL
Voltage Voltage: 7.4 V
Voltage Voltage: 7.4 V
CS-GBE221HL
CS-GBE221HL
Voltage Voltage: 7.4 V
Voltage Voltage: 7.4 V
CS-GBE211HL
CS-GBE211HL
Voltage Voltage: 7.4 V
Voltage Voltage: 7.4 V
CS-ZTS200SL
CS-ZTS200SL
Voltage Voltage: 7.4 V
Voltage Voltage: 7.4 V
Find batteries, accumulators, toners and ink cartridges for your branded equipment at Techtek.
Safe and fast delivery
Safe and fast delivery
99% positive reviews
99% positive reviews