CS-BPS120PW (2100 mAh, 12 V)
Product Code: CS-BPS120PW
Brand: Cameron Sino
CS-BPS120PW (2100 mAh, 12 V)
Product Code: CS-BPS120PW
Brand: Cameron Sino
4,8
from 500+ reviews on Google!
Capacity 2100 mAh
Rate 25.2 Wh
Voltage 12 V
Type Ni-MH
Color Black
Net weight 547 g
Dimensions 91.5 x 80.7 x 102.2 mm
Currently not in stock (delivery 3-4 weeks)
Qty:
Add to Cart
Your payment methods
Quick Battery Selection Guide
Confirm the Original Battery Model
Check Dimensions and Connector Type
Confirm Voltage Compatibility
Confirm Your Device Model
If you’re unsure, feel free to contact us before ordering.
Capacity 2100 mAh
Rate 25.2 Wh
Voltage 12 V
Type Ni-MH
Color Black
Net weight 547 g
4,8 from 500+ reviews on Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Description
Related products
CS-BPS142PX
CS-BPS142PX
Type Type: Ni-MH
Voltage Voltage: 14.4 V
Capacity Capacity: 3000 mAh
Type Type Ni-MH
Voltage Voltage: 14.4 V
Capacity Capacity: 3000 mAh
CS-BPS142PW
CS-BPS142PW
Voltage Voltage: 14.4 V
Voltage Voltage: 14.4 V
CS-BPS718PX
CS-BPS718PX
Voltage Voltage: 18 V
Voltage Voltage: 18 V
CS-BPS718PW
CS-BPS718PW
Voltage Voltage: 18 V
Voltage Voltage: 18 V
CS-BPS712PX
CS-BPS712PX
Voltage Voltage: 12 V
Voltage Voltage: 12 V
Is in stock!
CS-BPS712PW
CS-BPS712PW
Voltage Voltage: 12 V
Voltage Voltage: 12 V
Is in stock!
CS-BPS120PX
CS-BPS120PX
Voltage Voltage: 12 V
Voltage Voltage: 12 V
CS-BPS140PX
CS-BPS140PX
Voltage Voltage: 14.4 V
Voltage Voltage: 14.4 V
CS-BPS140PW
CS-BPS140PW
Voltage Voltage: 14.4 V
Voltage Voltage: 14.4 V
CS-BPS712PH
CS-BPS712PH
Voltage Voltage: 12 V
Voltage Voltage: 12 V
CS-BPS180PW
CS-BPS180PW
Type Type: Li-ion
Voltage Voltage: 18 V
Type Type Li-ion
Voltage Voltage: 18 V
CS-BPS230PW
CS-BPS230PW
Voltage Voltage: 9.6 V
Voltage Voltage: 9.6 V
Find batteries, accumulators, toners and ink cartridges for your branded equipment at Techtek.
Safe and fast delivery
Safe and fast delivery
99% positive reviews
99% positive reviews