CS-OT990XL (1500 mAh, 3.7 V)
Produktkod: CS-OT990XL
CS-OT990XL (1500 mAh, 3.7 V)
Produktkod: CS-OT990XL
4,8
frÄn 500+ recensioner pÄ Google!
Kapacitet 1500 mAh
Prestanda 5.55 Wh
SpÀnning 3.7 V
Typ Li-ion
Nettovikt 28 g
MÄtt 64.3 x 49.5 x 4.5 mm
Finns i lager!
BerÀknat leveransdatum: mÄndag 18. maj
Antal:
Dina betalningsalternativ
Snabb guide för att vÀlja batteri
BekrÀfta den ursprungliga batterimodellen
Kontrollera mÄtt och kontakttyp
BekrÀfta spÀnningskompatibilitet
BekrÀfta din enhetsmodell
Om du Àr osÀker, tveka inte att kontakta oss innan du bestÀller.
Kapacitet 1500 mAh
Prestanda 5.55 Wh
SpÀnning 3.7 V
Typ Li-ion
Nettovikt 28 g
MÄtt 64.3 x 49.5 x 4.5 mm
I lager | BerÀknad leverans: mÄndag 18 maj
4,8 frÄn 500+ recensioner pÄ Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Produkten Àr fullt kompatibel med följande enheter:
TCL
A919
A966
A990
C990
I908
USCellular
ADR3035
ONE TOUCH PREMIERE
T-Mobile
MOVE
Alcatel
ONE TOUC POP
ONE TOUC POP C1
ONE TOUC POP C2
ONE TOUCH 903
ONE TOUCH 903D
ONE TOUCH 908
ONE TOUCH 908F
ONE TOUCH 909
ONE TOUCH 910
ONE TOUCH 915
ONE TOUCH 918
ONE TOUCH 983
ONE TOUCH 985
ONE TOUCH 990
ONE TOUCH 990 CARBON
ONE TOUCH 990 CAROME
ONE TOUCH 990A