Laddare kompatibel med Canon DF-LPE4UH
Produktkod:
DF-LPE4UH
MĂ€rke:
Cameron Sino
Laddare kompatibel med Canon DF-LPE4UH
Produktkod:
DF-LPE4UH
MĂ€rke:
Cameron Sino
4,8
frÄn 500+ recensioner pÄ Google!
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 285.6 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 0 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 12.6 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 159.8 x 94.9 x 60.6 mm |
Finns i lager!
BerÀknat leveransdatum: onsdag 29. april
955.50 kr
Ex moms 25%: 764.40 krAntal:
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 285.6 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 0 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 12.6 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 159.8 x 94.9 x 60.6 mm |
I lager | BerÀknad leverans: onsdag 29 april
Produkten Àr fullt kompatibel med följande enheter:
Canon
Produkten Àr utbytbar med följande produktnummer:
1895B002
LC-E4
LP-E4
LP-E4N
Beskrivning
Laddare kompatibel med Canon DF-LPE4UH Àr ett universalbatteri för ett brett spektrum av elektroniska apparater. Den fullstÀndiga kompatibiliteten med mÄnga olika apparatmodeller ger kostnadseffektiva inköpsalternativ. Dessutom frÀmjar den universella anvÀndningen miljömÀssig hÄllbarhet och garanterar flexibilitet.
Relaterade produkter
CS-LPE4
CS-LPE19MX
CS-LPE19MC
CS-CPN400MX
CS-CPN400MC
Hitta batterier, ackumulatorer, toners och blÀckpatroner för din mÀrkesutrustning hos Techtek.
SĂ€ker och snabb leverans
99% positiva recensioner
Billigare Àn original
Din enhet hÄller lÀngre
