Laddare kompatibel med Nintendo DF-NTS001UH
Produktkod:
DF-NTS001UH
MĂ€rke:
Cameron Sino
Laddare kompatibel med Nintendo DF-NTS001UH
Produktkod:
DF-NTS001UH
MĂ€rke:
Cameron Sino
4,8
frÄn 500+ recensioner pÄ Google!
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 154.2 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 3 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 5 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 66.5 x 34.7 x 67 mm |
Finns i lager!
BerÀknat leveransdatum: tisdag 5. maj
373.50 kr
Ex moms 25%: 298.80 krAntal:
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 154.2 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 3 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 5 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 66.5 x 34.7 x 67 mm |
I lager | BerÀknad leverans: tisdag 5 maj
Produkten Àr utbytbar med följande produktnummer:
HAC-002
Beskrivning
Laddare kompatibel med Nintendo DF-NTS001UH Àr ett universalbatteri för ett brett spektrum av elektroniska apparater. Den fullstÀndiga kompatibiliteten med mÄnga olika apparatmodeller ger kostnadseffektiva inköpsalternativ. Dessutom frÀmjar den universella anvÀndningen miljömÀssig hÄllbarhet och garanterar flexibilitet.
Relaterade produkter
CS-NTS001SL
CS-NTS001XL
Hitta batterier, ackumulatorer, toners och blÀckpatroner för din mÀrkesutrustning hos Techtek.
SĂ€ker och snabb leverans
99% positiva recensioner
Billigare Àn original
Din enhet hÄller lÀngre
