Laddare kompatibel med Dyson DF-DYC300EU
Produktkod:
DF-DYC300EU
MĂ€rke:
Cameron Sino
Laddare kompatibel med Dyson DF-DYC300EU
Produktkod:
DF-DYC300EU
MĂ€rke:
Cameron Sino
4,8
frÄn 500+ recensioner pÄ Google!
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 112.5 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 0 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 24.35 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 85.7 x 47.9 x 69.4 mm |
Finns i lager!
BerÀknat leveransdatum: torsdag 30. april
320.50 kr
Ex moms 25%: 256.40 krAntal:
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 112.5 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 0 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 24.35 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 85.7 x 47.9 x 69.4 mm |
I lager | BerÀknad leverans: torsdag 30 april
Produkten Àr fullt kompatibel med följande enheter:
Dyson
Produkten Àr utbytbar med följande produktnummer:
967813-03
Beskrivning
Laddare kompatibel med Dyson DF-DYC300EU Àr ett universalbatteri för ett brett spektrum av elektroniska apparater. Den fullstÀndiga kompatibiliteten med mÄnga olika apparatmodeller ger kostnadseffektiva inköpsalternativ. Dessutom frÀmjar den universella anvÀndningen miljömÀssig hÄllbarhet och garanterar flexibilitet.
Relaterade produkter
CS-DYC310VX
CS-DYC311VX
CS-DYC341VX
CS-DYC350VX
CS-DYC342VX
CS-DYC313VX
CS-DYC312VX
Hitta batterier, ackumulatorer, toners och blÀckpatroner för din mÀrkesutrustning hos Techtek.
SĂ€ker och snabb leverans
99% positiva recensioner
Billigare Àn original
Din enhet hÄller lÀngre
