Laddare kompatibel med Topcon DF-TOP240BE
Produktkod:
DF-TOP240BE
MĂ€rke:
Cameron Sino
Laddare kompatibel med Topcon DF-TOP240BE
Produktkod:
DF-TOP240BE
MĂ€rke:
Cameron Sino
4,8
frÄn 500+ recensioner pÄ Google!
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 270.8 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 0 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 9 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 144.5 x 80.5 x 47 mm |
Finns i lager!
BerÀknat leveransdatum: onsdag 20. maj
1,043.50 kr
Ex moms 25%: 834.80 krAntal:
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 270.8 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 0 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 9 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 144.5 x 80.5 x 47 mm |
I lager | BerÀknad leverans: onsdag 20 maj
Beskrivning
Laddare kompatibel med Topcon DF-TOP240BE Àr ett universalbatteri för ett brett spektrum av elektroniska apparater. Den fullstÀndiga kompatibiliteten med mÄnga olika apparatmodeller ger kostnadseffektiva inköpsalternativ. Dessutom frÀmjar den universella anvÀndningen miljömÀssig hÄllbarhet och garanterar flexibilitet.
Relaterade produkter
CS-TOP520SL
CS-TOP240SL
Hitta batterier, ackumulatorer, toners och blÀckpatroner för din mÀrkesutrustning hos Techtek.
SĂ€ker och snabb leverans
99% positiva recensioner
Billigare Àn original
Din enhet hÄller lÀngre
