Laddare kompatibel med Leica Geomax DF-LPS400DU
Produktkod:
DF-LPS400DU
MĂ€rke:
Cameron Sino
Laddare kompatibel med Leica Geomax DF-LPS400DU
Produktkod:
DF-LPS400DU
MĂ€rke:
Cameron Sino
4,8
frÄn 500+ recensioner pÄ Google!
| Max. inspÀnning | 20 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 12 V |
| Nettovikt | 324.2 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 0 A |
| IngÄngsström | 20 A |
| Minsta utspÀnning | 7 V |
| IngÄngsspÀnning | 12 V - 20 V |
| MÄtt | 158.8 x 68.8 x 37.8 mm |
För nÀrvarande inte i lager (leverans 3-4 veckor)
1,414.00 kr
Ex moms 25%: 1,131.20 krAntal:
| Max. inspÀnning | 20 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 12 V |
| Nettovikt | 324.2 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 0 A |
| IngÄngsström | 20 A |
| Minsta utspÀnning | 7 V |
| IngÄngsspÀnning | 12 V - 20 V |
| MÄtt | 158.8 x 68.8 x 37.8 mm |
För nÀrvarande inte i lager (leverans 3-4 veckor)
Produkten Àr fullt kompatibel med följande enheter:
Leica
Geomax
Produkten Àr utbytbar med följande produktnummer:
667147
667318
GEB111
GEB112
GEB121
GEB122
GKL112
Beskrivning
Laddare kompatibel med Leica Geomax DF-LPS400DU Àr ett universalbatteri för ett brett spektrum av elektroniska apparater. Den fullstÀndiga kompatibiliteten med mÄnga olika apparatmodeller ger kostnadseffektiva inköpsalternativ. Dessutom frÀmjar den universella anvÀndningen miljömÀssig hÄllbarhet och garanterar flexibilitet.
Relaterade produkter
CS-GBE187SL
CS-GBE087SL
CS-GBE111SL
CS-GBE121SL
CS-LPS400SL
CS-ZTS602SL
Hitta batterier, ackumulatorer, toners och blÀckpatroner för din mÀrkesutrustning hos Techtek.
SĂ€ker och snabb leverans
99% positiva recensioner
Billigare Àn original
Din enhet hÄller lÀngre
