Laddare kompatibel med Topcon Sokkia DF-TOP60BU
Produktkod:
DF-TOP60BU
MĂ€rke:
Cameron Sino
Laddare kompatibel med Topcon Sokkia DF-TOP60BU
Produktkod:
DF-TOP60BU
MĂ€rke:
Cameron Sino
4,8
frÄn 500+ recensioner pÄ Google!
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 254.2 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 1.2 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 7.2 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 102.5 x 94.4 x 35.8 mm |
För nÀrvarande inte i lager (leverans 3-4 veckor)
1,184.50 kr
Ex moms 25%: 947.60 krAntal:
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 254.2 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 1.2 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 7.2 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 102.5 x 94.4 x 35.8 mm |
För nÀrvarande inte i lager (leverans 3-4 veckor)
Produkten Àr fullt kompatibel med följande enheter:
Sokkia
AND GRX1 GPS RECEIVERS
NET1200
SDL30M 10
SDL30M 30R
SET2 30RK
SET2 30RK3
SET210
SET230R
SET230R3
SET230RK
SET230RK3
SET3 30RK3
SET30R
SET30R3
SET310
SET330
SET330R
SET330R3
SET330RK
SET330RK3
SET5 30RK
SET5 30RK3
SET510
SET530R
SET530R3
SET530RK
SET530RK3
SET6 30RK
SET610
SET630R
SET630R3
SET630RK
SETX TOTAL STATIONS
SRX ROBOTIC TOTAL STATIONS
Topcon
CX
ES
ES TOTAL STATION
ES-600G
ES-602
ES-605
ES-605G
FX
HIPER II
OS TOTAL STATION
OS-101
OS-102
OS-103
OS-105
OS-602G
SET-X
Produkten Àr utbytbar med följande produktnummer:
BC-L2A
Beskrivning
Laddare kompatibel med Topcon Sokkia DF-TOP60BU Àr ett universalbatteri för ett brett spektrum av elektroniska apparater. Den fullstÀndiga kompatibiliteten med mÄnga olika apparatmodeller ger kostnadseffektiva inköpsalternativ. Dessutom frÀmjar den universella anvÀndningen miljömÀssig hÄllbarhet och garanterar flexibilitet.
Relaterade produkter
CS-SDC46SL
CS-SDC58SL
CS-SDC46XL
CS-TOP602SL
Hitta batterier, ackumulatorer, toners och blÀckpatroner för din mÀrkesutrustning hos Techtek.
SĂ€ker och snabb leverans
99% positiva recensioner
Billigare Àn original
Din enhet hÄller lÀngre
