Laddare kompatibel med Dji DF-DJM563UH
Produktkod:
DF-DJM563UH
MĂ€rke:
Cameron Sino
Laddare kompatibel med Dji DF-DJM563UH
Produktkod:
DF-DJM563UH
MĂ€rke:
Cameron Sino
4,8
frÄn 500+ recensioner pÄ Google!
| Max. inspÀnning | 17.4 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 13.05 V |
| Nettovikt | 81 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 0 A |
| IngÄngsström | 0 A |
| Minsta utspÀnning | 13.05 V |
| IngÄngsspÀnning | 13.05 V - 17.4 V |
| MÄtt | 79.8 x 79.8 x 31.2 mm |
Finns i lager!
BerÀknat leveransdatum: torsdag 4. juni
620.50 kr
Ex moms 25%: 496.40 krAntal:
| Max. inspÀnning | 17.4 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 13.05 V |
| Nettovikt | 81 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 0 A |
| IngÄngsström | 0 A |
| Minsta utspÀnning | 13.05 V |
| IngÄngsspÀnning | 13.05 V - 17.4 V |
| MÄtt | 79.8 x 79.8 x 31.2 mm |
I lager | BerÀknad leverans: torsdag 4 juni
Beskrivning
Laddare kompatibel med Dji DF-DJM563UH Àr ett universalbatteri för ett brett spektrum av elektroniska apparater. Den fullstÀndiga kompatibiliteten med mÄnga olika apparatmodeller ger kostnadseffektiva inköpsalternativ. Dessutom frÀmjar den universella anvÀndningen miljömÀssig hÄllbarhet och garanterar flexibilitet.
Relaterade produkter
CS-LT125RX
Hitta batterier, ackumulatorer, toners och blÀckpatroner för din mÀrkesutrustning hos Techtek.
SĂ€ker och snabb leverans
99% positiva recensioner
Billigare Àn original
Din enhet hÄller lÀngre
