Laddare kompatibel med Fujifilm DF-AFC840MC
Produktkod:
DF-AFC840MC
MĂ€rke:
Cameron Sino
Laddare kompatibel med Fujifilm DF-AFC840MC
Produktkod:
DF-AFC840MC
MĂ€rke:
Cameron Sino
4,8
frÄn 500+ recensioner pÄ Google!
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 207.9 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 2 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 8 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 60 x 56 x 28 mm |
För nÀrvarande inte i lager (leverans 3-4 veckor)
267.50 kr
Ex moms 25%: 214.00 krAntal:
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 207.9 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 2 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 8 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 60 x 56 x 28 mm |
För nÀrvarande inte i lager (leverans 3-4 veckor)
Produkten Àr fullt kompatibel med följande enheter:
Fujifilm
Produkten Àr utbytbar med följande produktnummer:
15813713
AC-84V
Beskrivning
Laddare kompatibel med Fujifilm DF-AFC840MC Àr ett universalbatteri för ett brett spektrum av elektroniska apparater. Den fullstÀndiga kompatibiliteten med mÄnga olika apparatmodeller ger kostnadseffektiva inköpsalternativ. Dessutom frÀmjar den universella anvÀndningen miljömÀssig hÄllbarhet och garanterar flexibilitet.
Relaterade produkter
CS-NP140FU
Hitta batterier, ackumulatorer, toners och blÀckpatroner för din mÀrkesutrustning hos Techtek.
SĂ€ker och snabb leverans
99% positiva recensioner
Billigare Àn original
Din enhet hÄller lÀngre
