Laddare kompatibel med Nikon DF-ACH300MC
Produktkod:
DF-ACH300MC
MĂ€rke:
Cameron Sino
Laddare kompatibel med Nikon DF-ACH300MC
Produktkod:
DF-ACH300MC
MĂ€rke:
Cameron Sino
4,8
frÄn 500+ recensioner pÄ Google!
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 176.6 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 2 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 6.5 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 48 x 47 x 28 mm |
Finns i lager!
BerÀknat leveransdatum: fredag 1. maj
267.50 kr
Ex moms 25%: 214.00 krAntal:
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 176.6 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 2 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 6.5 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 48 x 47 x 28 mm |
I lager | BerÀknad leverans: fredag 1 maj
Produkten Àr fullt kompatibel med följande enheter:
NIkon
Produkten Àr utbytbar med följande produktnummer:
EH-30
UC-E1
Beskrivning
Laddare kompatibel med Nikon DF-ACH300MC Àr ett universalbatteri för ett brett spektrum av elektroniska apparater. Den fullstÀndiga kompatibiliteten med mÄnga olika apparatmodeller ger kostnadseffektiva inköpsalternativ. Dessutom frÀmjar den universella anvÀndningen miljömÀssig hÄllbarhet och garanterar flexibilitet.
Relaterade produkter
CS-ENEL1
Hitta batterier, ackumulatorer, toners och blÀckpatroner för din mÀrkesutrustning hos Techtek.
SĂ€ker och snabb leverans
99% positiva recensioner
Billigare Àn original
Din enhet hÄller lÀngre
