Laddare kompatibel med Asus DF-AUA2MT
Produktkod:
DF-AUA2MT
MĂ€rke:
Cameron Sino
Laddare kompatibel med Asus DF-AUA2MT
Produktkod:
DF-AUA2MT
MĂ€rke:
Cameron Sino
4,8
frÄn 500+ recensioner pÄ Google!
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 433.5 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 2.315 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 9.5 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 86.1 x 36.3 x 26.3 mm |
För nÀrvarande inte i lager (leverans 3-4 veckor)
285.00 kr
Ex moms 25%: 228.00 krAntal:
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 433.5 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 2.315 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 9.5 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 86.1 x 36.3 x 26.3 mm |
För nÀrvarande inte i lager (leverans 3-4 veckor)
Produkten Àr fullt kompatibel med följande enheter:
Asus
Produkten Àr utbytbar med följande produktnummer:
90-OA00PW9100
AD59230
AD59930
Beskrivning
Laddare kompatibel med Asus DF-AUA2MT Àr ett universalbatteri för ett brett spektrum av elektroniska apparater. Den fullstÀndiga kompatibiliteten med mÄnga olika apparatmodeller ger kostnadseffektiva inköpsalternativ. Dessutom frÀmjar den universella anvÀndningen miljömÀssig hÄllbarhet och garanterar flexibilitet.
Relaterade produkter
CS-AUA2NB
CS-AUA2HB
CS-AUA2NT
CS-AUA2MB
CS-AUA2MT
CS-AUA2HT
Hitta batterier, ackumulatorer, toners och blÀckpatroner för din mÀrkesutrustning hos Techtek.
SĂ€ker och snabb leverans
99% positiva recensioner
Billigare Àn original
Din enhet hÄller lÀngre
