Batteri kompatibel med Ryobi CS-RYB144PX (3000 mAh, 14.4 V)
Produktkod: CS-RYB144PX
Produktkod: CS-RYB144PX
4,8
frÄn 500+ recensioner pÄ Google!
Kapacitet 3000 mAh
Prestanda 43.2 Wh
SpÀnning 14.4 V
Typ Ni-MH
Nettovikt 772 g
MÄtt 109.5 x 74 x 104.7 mm
För nÀrvarande inte i lager (leverans 3-4 veckor)
Antal:
Dina betalningsalternativ
Snabb guide för att vÀlja batteri
BekrÀfta den ursprungliga batterimodellen
Kontrollera mÄtt och kontakttyp
BekrÀfta spÀnningskompatibilitet
BekrÀfta din enhetsmodell
Om du Àr osÀker, tveka inte att kontakta oss innan du bestÀller.
Kapacitet 3000 mAh
Prestanda 43.2 Wh
SpÀnning 14.4 V
Typ Ni-MH
Nettovikt 772 g
MÄtt 109.5 x 74 x 104.7 mm
4,8 frÄn 500+ recensioner pÄ Google!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Produkten Àr utbytbar med följande produktnummer:
B-1415-S
B-1442T
BPP-1417
Beskrivning
Relaterade produkter
CS-RTH962PX
CS-RTH962PX
Typ Typ: Ni-MH
SpÀnning SpÀnning: 9.6 V
Kapacitet Kapacitet: 3000 mAh
Typ Typ Ni-MH
SpÀnning SpÀnning: 9.6 V
Kapacitet Kapacitet: 3000 mAh
CS-RTH962PW
CS-RTH962PW
SpÀnning SpÀnning: 9.6 V
SpÀnning SpÀnning: 9.6 V
CS-RYB144PW
CS-RYB144PW
SpÀnning SpÀnning: 14.4 V
SpÀnning SpÀnning: 14.4 V
CS-RTB828PX
CS-RTB828PX
SpÀnning SpÀnning: 12 V
SpÀnning SpÀnning: 12 V
CS-RTB828PW
CS-RTB828PW
SpÀnning SpÀnning: 12 V
SpÀnning SpÀnning: 12 V
Finns i lager!
Hitta batterier, ackumulatorer, toners och blÀckpatroner för din mÀrkesutrustning hos Techtek.
99% positiva recensioner
99% positiva recensioner