Laddare kompatibel med Canon DF-DRE12MC
Produktkod:
DF-DRE12MC
MĂ€rke:
Cameron Sino
Laddare kompatibel med Canon DF-DRE12MC
Produktkod:
DF-DRE12MC
MĂ€rke:
Cameron Sino
4,8
frÄn 500+ recensioner pÄ Google!
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 14.9 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 0 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 7.4 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 48.4 x 32.2 x 12.6 mm |
För nÀrvarande inte i lager (leverans 3-4 veckor)
508.50 kr
Ex moms 25%: 406.80 krAntal:
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 14.9 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 0 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 7.4 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 48.4 x 32.2 x 12.6 mm |
För nÀrvarande inte i lager (leverans 3-4 veckor)
Produkten Àr fullt kompatibel med följande enheter:
Canon
Produkten Àr utbytbar med följande produktnummer:
DR-E12
Beskrivning
Laddare kompatibel med Canon DF-DRE12MC Àr ett universalbatteri för ett brett spektrum av elektroniska apparater. Den fullstÀndiga kompatibiliteten med mÄnga olika apparatmodeller ger kostnadseffektiva inköpsalternativ. Dessutom frÀmjar den universella anvÀndningen miljömÀssig hÄllbarhet och garanterar flexibilitet.
Relaterade produkter
CS-LPE12MX
CS-LPE12MC
CS-LPE10
CS-LPE10MX
CS-CB011
CS-LPE12MU
CS-LPE10MU
Hitta batterier, ackumulatorer, toners och blÀckpatroner för din mÀrkesutrustning hos Techtek.
SĂ€ker och snabb leverans
99% positiva recensioner
Billigare Àn original
Din enhet hÄller lÀngre
