Laddare kompatibel med Sony DF-ACH110MD
Produktkod:
DF-ACH110MD
MĂ€rke:
Cameron Sino
Laddare kompatibel med Sony DF-ACH110MD
Produktkod:
DF-ACH110MD
MĂ€rke:
Cameron Sino
4,8
frÄn 500+ recensioner pÄ Google!
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 66.4 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 0 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 5 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 67.9 x 44.9 x 23.1 mm |
Finns i lager!
BerÀknat leveransdatum: torsdag 4. juni
214.50 kr
Ex moms 25%: 171.60 krAntal:
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 66.4 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 0 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 5 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 67.9 x 44.9 x 23.1 mm |
I lager | BerÀknad leverans: torsdag 4 juni
Produkten Àr utbytbar med följande produktnummer:
22033
Beskrivning
Laddare kompatibel med Sony DF-ACH110MD Àr ett universalbatteri för ett brett spektrum av elektroniska apparater. Den fullstÀndiga kompatibiliteten med mÄnga olika apparatmodeller ger kostnadseffektiva inköpsalternativ. Dessutom frÀmjar den universella anvÀndningen miljömÀssig hÄllbarhet och garanterar flexibilitet.
Relaterade produkter
CS-SP006SL
Hitta batterier, ackumulatorer, toners och blÀckpatroner för din mÀrkesutrustning hos Techtek.
SĂ€ker och snabb leverans
99% positiva recensioner
Billigare Àn original
Din enhet hÄller lÀngre
