Laddare kompatibel med Sony DF-ACH700MD
Produktkod:
DF-ACH700MD
MĂ€rke:
Cameron Sino
Laddare kompatibel med Sony DF-ACH700MD
Produktkod:
DF-ACH700MD
MĂ€rke:
Cameron Sino
4,8
frÄn 500+ recensioner pÄ Google!
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 138 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 0 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 8.5 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 124.6 x 60.1 x 20 mm |
För nÀrvarande inte i lager (leverans 3-4 veckor)
250.00 kr
Ex moms 25%: 200.00 krAntal:
| Max. inspÀnning | 240 V |
| FĂ€rg | Svart |
| Min. inspÀnning | 100 V |
| Nettovikt | 138 g |
| UtgÄngsströmintensitet | 0 A |
| IngÄngsström | 240 A |
| Minsta utspÀnning | 8.5 V |
| IngÄngsspÀnning | 100 V - 240 V |
| MÄtt | 124.6 x 60.1 x 20 mm |
För nÀrvarande inte i lager (leverans 3-4 veckor)
Produkten Àr fullt kompatibel med följande enheter:
Sony
Produkten Àr utbytbar med följande produktnummer:
SAM-PS2EAA
SCPH-70100
Beskrivning
Laddare kompatibel med Sony DF-ACH700MD Àr ett universalbatteri för ett brett spektrum av elektroniska apparater. Den fullstÀndiga kompatibiliteten med mÄnga olika apparatmodeller ger kostnadseffektiva inköpsalternativ. Dessutom frÀmjar den universella anvÀndningen miljömÀssig hÄllbarhet och garanterar flexibilitet.
Hitta batterier, ackumulatorer, toners och blÀckpatroner för din mÀrkesutrustning hos Techtek.
SĂ€ker och snabb leverans
99% positiva recensioner
Billigare Àn original
Din enhet hÄller lÀngre
